17.jūlijs. 2018. 11:49

Par SynotTip Virslīgas 2018. gada sezonas jūnija labāko spēlētāju žurnālistu un līdzjutēju balsojumā atzīts RFS uzbrucējs Roberts Uldriķis, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā mēneša labākā trenera balvu saņem Riga FC pārstāvis Mihails Koņevs.

LFF Treneru padome un biedrība Latvijas Futbola Virslīga aizvadītajā nedēļā izvirzīja piecus kandidātus SynotTip futbola Virslīgas jūnija labākā spēlētāja balvai. Starp tiem ir Roberts Uldriķis (RFS), Mārtiņš Ķigurs (FK Liepāja/Mogo), Jevgeņijs Kobzars (Spartaks Jūrmala), Antonijs Černomordijs (Riga FC) un Vladimirs Bajenko (Riga FC). Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties, kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu pārliecinoši iegūst RFS un Latvijas nacionālās izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis.

SynotTip Virslīgas čempionātā jūnijā tika aizvadīts krietni mazāks spēļu skaits kā mēnesi iepriekš, taču intrigas un aizraujošu dueļu netrūka. Roberts Uldriķis kopumā aizvadītajos trīs mačos izcēlās ar tikpat vārtu guvumiem. Viens precīzs sitiens jaunajam futbolistam padevās pret Valmiera Glass ViA (4:0), taču spilgtāko sniegumu RFS uzbrucējs demonstrēja spēlē  pret FK Ventspils, kad, dodoties laukumā uz maiņu otrā puslaika ievadā, drīz vien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem, lielā mērā sekmējot savas komandas uzvaru pār spēcīgo Kurzemes klubu (3:1).

Zīmīgi, ka žurnālistu balsojumā Uldriķis ļoti pārliecinoši ieguva lielāko balsu skaitu un domājams, ka tas galvenokārt pateicoties lieliskajam sniegumām spēlē pret FK Ventspils.

Kā zināms, Riga FC komandu šobrīd vada tās jaunais galvenais treneris Viktors Skripņiks, taču pēc tam, kad maija beigās klubs no amata atbrīvoja Goci Sedloski, komandu ilgāk kā mēnesi vadīja pieredzējušais pašmāju speciālists Mihails Koņevs. Zīmīgi, ka faktiski tieši līdz ar Koņeva stāšanos galvenā trenera pienākumu izpildītāja vietā klubs sāka izcīnīt uzvaru pēc uzvaras. Arī jūnija ietvaros visos aizvadītajos mačos tika svinēti tikai panākumi – ar identisku rezultātu 1:0 savā laukumā tika uzveiktas gan FK Jelgava, gan FK Ventspils, savukārt jūnija izskaņā viesos ar 2:0 tika svinēta uzvara pār Valmiera Glass ViA. Kā minēts, šobrīd komandu vada jau jauns galvenais treneris, taču lieliskais sniegums jūnijā ticis pamanīts LFF Treneru padomes vērtējumā, mēneša labākā trenera balvu piešķirot Mihailam Koņevam.

Plānots, ka mēneša labākie Roberts Uldriķis un Mihails Koņevs tiks sumināti pirms abu komandu savstarpējās spēles Skonto stadionā, kas risināsies 30. jūlijā.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums Facebook, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

JŪNIJA BALSOJUMA REZULTĀTI


Informāciju sagatavoja:
SynotTip Virslīga

Saistītie raksti