MĒS SPĒLĒJAM FUTBOLU, NĀC ARĪ TU!

Meiteņu futbola festivāls "Live Your Goals" jeb "Sapņi piepildās" ir lieliska iespēja meitenēm vecumā no 6 līdz 12 gadiem iepazīt futbola skaistumu un sievišķīgumu, kopā ar vienaudzēm un labākajām Latvijas nacionālās izlases spēlētājām svinot futbolu kā svētkus. Ieraugi futbolu no citas puses, izjūti tā emocionālo un vilinošo dabu uz savas ādas un palīdzi parādīt, cik sieviešu un meiteņu futbols var būt skaists!

"Live Your Goals" ir Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) īstenota futbola attīstības programma, ar kuras palīdzību Latvijas Futbola federācija vēlas piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs.

Pēdējos gados, pateicoties UEFA un FIFA rīkotajām sacensībām, sieviešu futbols ir ieguvis jaunu iedvesmu un papildu motivāciju turpmākai attīstībai. Arvien vairāk meitenes visā pasaulē pievienojas futbola ģimenei.

  • Mūsdienās visā pasaulē ar futbolu nodarbojas vairāk kā 30 miljonu sieviešu un meiteņu
  • Futbols nav tikai spēle, tas ir ar pozitīvām emocijām piesātināts dzīvesveids
  • Futbols, tā ir vide, kur katrs no mums var atrast jaunus draugus un attīstīties kā personība veselīga dzīvesveida apstākļos​​​​

"Live Your Goals" 2017. gadā

Turpinot iepriekšējā gada tradīciju, arī 2017. gadā meiteņu futbola festivāls "Live Your Goals" norisinājās kā vairāku pasākumu sērija.

FESTIVĀLU IEVADS RĪGĀ

Šīgada pirmie meiteņu futbola svētki norisinājās sadarbībā ar Rīgas Futbola skolu, futbola aktivitātēm pulcējot vairāk nekā 100 mazās futbola princeses.

PLAŠĀK - meiteņu futbola svētki rīgā


PIRMIE PASĀKUMI TUKUMĀ UN RĒZEKNĒ

Nākamie divi meiteņu futbola svētki notika 23. septembrī Tukumā un 24. septembrī Rēzeknē.

plašāk - meiteņu futbola svētki tukumā un rēzeknē

PIRMĀ VIESOŠANĀS DAUGAVPILĪ

Popularitāti ieguvušais meiteņu futbols festivāls Live Your Goals 15. decembrī pirmoreiz notika Daugavpilī. Futbola svētkos, kurus organizēja LFF sadarbībā ar BFC Daugavpils, kā arī Daugavpils Sporta un jaunatnes departamentu, piedalījās kopumā 170 meitenes.

plašāk - meiteņu futbola svētki daugavpilī

"LIVE YOUR GOALS" kā pasākumu sērija 2016. gadā

Lielu atsaucību ieguvušais meiteņu futbola festivāls "Live Your Goals" jeb "Sapņi piepildās" 2016. gadā ieguva citas norises aprises, un šoreiz tika aizvadīts kā pasākumu sērija Latvijas reģionos.

PIRMAIS PASĀKUMS RĪGĀ

Pirmā meiteņu futbola diena, Latvijas Futbola federācijai (LFF) sadarbojoties ar FS "METTA", norisinājās 15. maijā "Elektrum" Olimpiskajā centrā, Rīgā.

plašāk - meiteņu futbola diena rīgā

 

PASĀKUMI LIEPĀJĀ UN JELGAVĀ

Nākamie divi šīgada meiteņu futbola festivāla "Live Your Goals" pasākumi norisinājās 17. septembrī Liepājā un 18. septembrī Jelgavā, kad katrā no tām tika rīkota īpaša meiteņu futbola diena.

plašāk - meiteņu futbola dienas liepājā un jelgavā

 

SEZONAS NOSLĒGUMS VENTSPILĪ

Šīgada noslēdzošais meiteņu futbola festivāla "Live Your Goals" pasākums norisinājās 20. novembrī Ventspilī, kad īpašās meiteņu futbola dienas notikumus pilsētas un apkārtējo reģionu mazajām futbola princesēm uzņēma sporta halle "Pārventa".

Plašāk - meiteņu futbola diena Ventspilī

"live your goals" festivāla norise 2015. gadā

Festivāls norisinājās 13. septembrī Rīgas 49. vidusskolas stadionā. Atzīmējot Tēva dienu, kas sakrita ar "Live Your Goals" festivāla norises datumu, Latvijas Futbola federācija piedāvāja īpašu pateicību tiem tēviem, kuri 13. septembrī atveda savu meitu uz meiteņu futbola festivālu - biļetes uz Latvijas un Kazahstānas nacionālo futbola izlašu spēli.

apskats, foto un video

klubi un skolas saņem fifa dāvāto ekipējumu

Live Your goals roku rokā ar Futbola dienu 2015


​"LIVE YOUR GOALS" FESTIVĀLA NORISE 2014. GADĀ

 Foto galerija no "Live Your Goals" 2014. gada festivāla

2014. gada 28. septembrī Rīgas 49. vidusskolas laukumā tika aizvadīts meiteņu futbola festivāls "Live Your Goals - Sapņi piepildās", kurā piedalījās vairāk kā 150 jaunās futbolistes no Latvijas. Pasākuma mērķis bija piesaistīt vēl vairāk meitenes futbolam un parādīt, ka sieviešu futbols var būt skaists un aizraujošs. Festivāla ietvaros tika aizvadīts miniturnīrs meitenēm, kas jau trenējas futbolā, kā arī FS METTA rīkotās aktivitātes futbolistēm, kas tikai iepazīst spēli. Live Your Goals = Sapņi piepildās!

Plašāk par ieguvumiem no "Live Your Goals" programmas

Pasākums tika veidots ar FIFA atbalstu, kurā laikā katrai no dalībniecēm bija iespēja iepazīties ar šo skaisto spēli, piedalīties konkursos, stafetēs un pat kļūt par futbola zvaigzni kopā ar Latvijas sieviešu izlases spēlētājām!

LIVE YOUR GOALS - FIFA.COM