Latvijas nacionālā futbola izlase debiju UEFA Nāciju līgā piedzīvos 6. septembrī, savā laukumā uzņemot iepriekšējā kvalifikācijas ciklā iepazīto Andoras valstsvienību. 

UEFA Nāciju līga - tas ir jauns Eiropas futbola valstsvienību turnīrs, kurš paredz lielāko daļu iepriekšējo pārbaudes spēļu aizstāšanu ar nozīmīgākiem mačiem, kuros izlases varēs sacensties ar spēkos līdzvērtīgiem pretiniekiem un cīnīties par ceļazīmi uz Eiropas čempionāta finālturnīru. Nāciju līgā piedalās visas pašreizējas UEFA dalībvalstis, kas - atbilstoši ieņemtajai vietai UEFA reitingā - sarindotas četrās divīzijās.

UEFA Nāciju līgas grupu turnīra spēles notiks mājās un izbraukumā laika posmā no 2018. gada septembra līdz novembrim, savukārt pie tālākas iespējas pacīnīties par ceļazīmi uz 2020. gada UEFA Eiropas čempionāta finālturnīru tiks vienīgi grupas uzvarētāji. Latvijas nacionālā futbola izlase, par kuras galveno treneri apstiprināts somu speciālists Miksu Pātelainens, jaunā turnīra ietvaros tiksies ar Gruziju, Kazahstānu un Andoru.

Turpmāk Latvijas nacionālā izlase pārstāvēs mūsu valsti ar zīmolu #11vilki, kura kods meklējams latviešu simbolos. Jaunu vizuālo identitāti veido karoga, vairoga un futbola bumbas elementi, kas spēcināti ar cīņas garu, vienotību un lepnumu ilustrējošām latviešu rakstu zīmēm. Līdzās tam Latvijas izlasi simbolizēs un komandas līdzjutējus vienos vilka logotips, kas kļuvis par valstsvienības talismanu un būs redzams uz oficiālās Latvijas izlases atribūtikas.

LATVIJA - ANDORA: biļetes jau pārdošanā Biļešuserviss.lv

UEFA Nāciju līgas trīs mājas spēļu abonements

LFF piedāvā iepazīties ar aktuālo informāciju šīs spēles sakarā

UEFA Nāciju līga
06.09.2018. plkst. 21:45. Nacionālais stadions "Daugava", Rīga

Latvija
-
-
Andora

Spēles oficiālās personas

Tiesnesis
Keith Kennedy (NIR)
Asistenti
Paul Robinson (NIR), Stephen Donaldson (NIR)
Papildus tiesneša asistenti:
Ian McNabb (NIR), Tim Marshall (NIR)
Ceturtais tiesnesis:
Stephen Bell (NIR)
UEFA Delegāts:
Eamon Naughton (IRL)
UEFA Inspektors:
Kristinn Jakobsson (ISL)